VÝSTAVY V DOMOVSKÉ GALERII V BRUMOVĚ-BYLNICI
V PŘEDEŠLÝCH LETECH
minigalerie TOPAS Club Brumov-Bylnice

11 - 12 / 2007

Fotoskupina ANDROMEDA -
výstava členů
ANDROMEDA 2007

  9 - 10 / 2007

Milan Červenka
Fotoskupina ANDROMEDA
Karpatská toulání -
Vršatec
    7 - 8 / 2007

Antonín Kostka
Fotoskupina ANDROMEDA
Vlára

    5 - 6 / 2007

Igor Hečko
fotoklub MÉTA Trenčín
fotomedailon

    3 - 4 / 2007

Dalibor Bednář
fotoklub Ostrava
Paříž

    1 - 2 / 2007

František Havlíček
Fotoklub Ostrava
Lidé z Ostravy


11 - 12 / 2006 ANDROMEDA ANDROMEDA 2006
  9 - 10 / 2006

Stanislav Domanský
Fotoklub Okamžiky Zlín
medailon k významnému
životnímu jubileu
    7 - 8 / 2006

Antonín Kostka
Fotoskupina ANDROMEDA
medailon

    5 - 6 / 2006 Pavol Vnučko medailon
    3 - 4 / 2006

Pavel Novotný
Fotoklub Kralupy n/V
medailon

    1 - 2 / 2006

Ladislav Vavřík
Fotoklub Ostrava
Království za koně


11 - 12 / 2005 ANDROMEDA ANDROMEDA 2005
  9 - 10 / 2005 Lenka Cigánková Doteky
    7 - 8 / 2005 Jozef Fašanga Skvosty ľudovej architektúry
    5 - 6 / 2005 Vojtech Tichý medailon
    3 - 4 / 2005 Petr Sikula medailon
    1 - 2 / 2005 Otakar Gawlik Setkání s řekou

11 - 12 / 2004 ANDROMEDA ANDROMEDA 2004
  9 - 10 / 2004 Tomislav Pivečka Židovský hřbitov v Rousínově

    7 - 8 / 2004

kolektiv moravských a slezských fotografů To nejlepší z MSMO 2003/2004
    5 - 6 / 2004 Jan Maleček Fotografie v ZOO
    3 - 4 / 2004 Josef Klimša, OKAMŽIKY Zlín Austerlitz 2005
    1 - 2 / 2004 Libor Velan, Andromeda Co po nás zbude

11 - 12 / 2003 ANDROMEDA ANDROMEDA 2003
  9 - 10 / 2003

Luboš Lacko, NEKRAS Jablonec n/Nisou medailon

    7 - 8 / 2003 Antonín Kostka, Brumov-Bylnice medailon
    5 - 6 / 2003 Jiří Bartoš, Fotoklub Hejnice medailon
    3 - 4 / 2003 Zdeněk Knapík, OKAMŽIKY Zlín medailon
    1 - 2 / 2003 Michal Botek, Andromeda medailon

11 - 12 / 2002 ANDROMEDA ANDROMEDA 2002
  9 - 10 / 2002 Igor Hečko, Méta Trenčín, SR medailon
    7 - 8 / 2002 Antonín Kostka, Andromeda Krásná země
    5 - 6 / 2002 Milan Motyka, Fotoklub Jablunkov medailon
    3 - 4 / 2002 Vladimír Švenda, Okamžiky Zlín medailon
    1 - 2 / 2002 František Kostka, Brumov-Bylnice Ohlédnutí

11 - 12 / 2001 Pavel Strnka, Andromeda medailon
  9 - 10 / 2001 Soňa Frančáková, Méta Trenčín, SR medailon
    7 - 8 / 2001 Antonín Kostka, Andromeda medailon
    5 - 6 / 2001 Josef Klimša, Okamžiky Zlín medailon
    3 - 4 / 2001 František Látal, Reflexy Zlín medailon
    1 - 2 / 2001

ANDROMEDA

Brumov-Bylnice
v proměnách světla

... zpět nahoru